Montážní plošiny k zapůjčení 

 


Multicar MP - 10 metrů

Je lehká plošina do hmotnosti 3,5 tuny, ale zároveň velmi stabilní se čtyřmi podpěrami, je vhodná do úzkých ulic, halových objektů a vnitrobloků. Multicar svoji nízkou hmotností lze použit i na povrchu jako je zámková dlažba aj. Práce je  možná v uzavřených prostorách s použitím elektropohonu  400 V.

Podrobnější popis  >


Nissan MP - 18 metrů

Lehká a stabilni plošina se čtyřmi podpěrami namontována na podvozku Nissan Cabstar o celkové hmotnosti do 3,5t. Všechny hydraulické válce jsou osazeny hydraulickými zámky, které brání případné ztrátě tlaku. Opěry jsou hydraulické, přední svislé v obryse vozidla, zádní výsuvné.

Podrobnější popis  >


Mercedes Ruthmann MP - 22 metrů

Lehká plošina na podvozku Mercedes o celkové hmotnosti do 3,5t  s pracovním dosahem  22 m. Může být nasazena ve velmi úzkých prostorách nebo uličkách, opěrné nohy nepřesahují obrys vozidla - tzn. tam kde vozidlo projede může pracovat.

Podrobnější popis  >


Nissan CELA DT 24 - metrů

Plošina ideální  do centra města, úzkých ulic,  vnitrobloků i halových objektů. Tato plošina má extremně nízký podjezd 230 cm. Lze ji použít i na povrchu jako je zámková dlažba aj. Práce možná i v uzavřených prostorách.

Podrobnější popis  >


VW Ruthmann MP - 27 metrů

Lehká plošina na podvozku Volkswagen o celkové hmotnosti do 3,5t  s pracovním dosahem  27 m. Může být nasazena ve velmi úzkých prostorách nebo uličkách, opěrné nohy nepřesahují obrys vozidla - tzn. tam kde vozidlo projede může pracovat.

Podrobnější popis  >

 


Man Ruthmann T330 - 33 metrů

Nejmodernější plošina do 7,5t v ČR na podvozku Man s německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 33m. Její boční dosah 21,20m (100kg)nemá u nás konkurenci. Nosnost koše je 320kg pro 3 osoby. Ideální pomocník do centra měst, ale také do středního terénu. Hmotnost vozu do 7,5t nebrání najetí na zámkovou dlažbu bez poničení. Při práci nad plošinou není nutné vysouvat podpěry do boků.

Podrobnější popis  >


Mercedes Ruthmann T370 - 37 metrů 

Pracovní plošina na automobilovém podvozku Mercedes s německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 37 metrů a fantastickým bočním dosahem 30 metrů (100kg). Z naší nabídky je tato plošina jedinečná právě bočním dosahem, ale také nosností koše 500kg, který pojme 5 pracovníků. Ideální pro filmaře a produkce, např. osvětlovači rádi využívají tento druh plošiny pro celé světelné rampy. Další její skvělou vlastností je možnost práce pod úrovní terénu nebo např. oprava mostů a konstrukcí až do hloubky 6 metrů.

Podrobnější popis  >


Man Ruthmann T460 - 46 metrů 

Pracovní plošina na podvozku Man s nástavbou od renomované německé firmy Ruthmann s pracovním dosahem 46 m. Její boční dosah je 31 m a nosnost koše 600 kg.  V koši je zásuvka na 230V, připojení na  vodu a vzduch. Natáčení koše je samozřejmostí.

 

  Podrobnější popis >


Autojeřáb Tatra 815 AD - 20T

Automobilový autojeřáb na osvědčeném podvozku TATRA 815 s pohonem všech kol. Mobilní jeřábové zařízení AD 20 je určeno pro stavební a montážní práce na pevném podloží i v těžkém terénu  do  výšky 22 metrů. Maximální nosnost autojeřábu  je 20 t na vzdálenost 3 metry od osy autojeřábu. Využití nachází při manipulaci s materiálem a břemeny na stavbách, montáže střech, hal, opravy mostů, umisťování sloupů elektrického vedení, ukládání trezorů, bazénů atd.

specifikace a ceník > 


Autojeřáb Liebherr LTM 1030 - 35T 

 

moderní autojeřáb určený pro práce do výšky 45 metrů, který vyniká svou mobilitou a výkonem. Disponuje dvěma nezávisle natáčecími nápravami díky kterým dokáže manévrovat i ve velmi stísněném prostoru, je vhodný do středního až těžkého terénu. Maximální nosnost je 35 tun při vyložení 3 m od středu (osy otáčení) jeřábu.

 
specifikace a ceník >

 

Přihlášení